პარტია SAXE+-ის ლიდერი ივანიშვილთან შეხვედრას ითხოვს
ედნარ ბაგრატიონი – პარტია SAXE+-ის ლიდერი ბეძინა ივანიშვილთან შეხვედრას ითხოვს. პოლიტიკოსი საუბრობს პოლიტიკურ კრიზისზე და იმაზე, რომ მისი მოთხოვნები არ დაკმაყოფილდა, რის გამოც მან მანამდე შიმშილობა დაიწყო.…
ზურაბ ჯაფარიძე ახალ გირჩის ქმნის
გირჩის პარტიის ლიდერი – Zurab Japarizde აპირებს ახალი წვეულების შექმნას. პოლიტიკოსის თქმით, მას უთანხმოება ჰქონდა სხვა პარტიის ლიდერებთან, რის შედეგადაც იგი იძულებული გახდა პარტიის დატოვება.
2020 წლის ადამიანის თავისუფლების ინდექსში საქართველო ლიდერობს კავკასიაში
საქართველო კავკასიაში ხელმძღვანელობს ადამიანის თავისუფლების ინდექსში 2020 ადამიანის თავისუფლების რეიტინგში. 2020 წლის ადამიანის თავისუფლების ინდექსი – ეს არის სამოქალაქო, ეკონომიკური და პირადი თავისუფლების მსოფლიო რეიტინგი, დააყენა საქართველო მე -40 ადგილზე…
ელექტრონიკის საუკეთესო მაღაზიები ბათუმში
წარმოიდგინეთ სიტუაცია: ახლახან ჩამოხვედით ბათუმში (დასვენებისთვის თუ მუდმივი საცხოვრებლად, არ აქვს მნიშვნელობა), იქირავეთ ბინა, წინასწარ ამოწმებთ, აქვს თუ არა გაზქურა/ელექტრო ღუმელი, ღუმელი, ტელევიზორი.…
მშპ-ის, სავაჭრო ბალანსის და ინფლაციის მაჩვენებლის პროგნოზი საქართველოში 2021 წ
ISET-PI-მ განაახლა თავისი ზრდის პროგნოზი საქართველოში მშპ-ის, სავაჭრო ბალანსისა და ინფლაციის მაჩვენებლის პროგნოზი.
საქართველოს მე-10 მოწვევის პარლამენტის პირველი სხდომა გაიმართა
ქართული პარლამენტის პირველ შეხვედრაზე, მთავრობის წარმომადგენლები მე -10 მოწვევით იმყოფებოდნენ, მათ შორის პრემიერ მინისტრი, დიპლომატიური კორპუსი, თბილისის მერი და სასულიერო პირები, მაგრამ არ არსებობდნენ ოპოზიციური მოადგილეები.

Эднар Багратиони — лидер партии SAXE + требует встречи с Бедзиной Иванишвили. Политик говорит о политическом кризисе и, что его требования не были выполнены, из-за чего он объявил голодовку перед…
День: 18.12.2020
Зураб Джапаридзе создает новую Гирчи
Лидер партии Гирчи — Зураб Джапаризде намерен создать новую партию. По словам политического деятеля, у него возникли разногласия с другими партийными деятелями, в следствие чего он был вынужден покинуть партию.
Грузия лидирует на Кавказе в Human Freedom Index 2020
Грузия лидирует на Кавказе в рейтинге свободы человека Human Freedom Index 2020. Индекс свободы человека 2020 — это всемирный рейтинг гражданской, экономической и личной свободы, поставил Грузию на 40-е место…
Лучшие магазины электроники Батуми
Представьте себе ситуацию: вы только приехали в Батуми (на отдых или ПМЖ, неважно), вы арендовали квартиру, заранее уточнив у хозяина, есть ли в ней газовая/электрическая плита, духовка, телевизор, проведен ли…
Прогноз ВВП, торгового баланса и уровня инфляции в Грузии 2021
ISET-PI обновила свой прогноз роста Прогноз ВВП, торгового баланса и уровня инфляции в Грузии
Состоялось первое заседание Парламента Грузии 10-го созыва
На первом заседании Парламента Грузии 10 созыва присутствовали представители правительства, в том числе премьер-министр, дипломатический корпус, мэр Тбилиси и духовенство, но отсутствовали оппозиционные депутаты.