საქართველო არ განიხილავს რუსული Sputnik-V ვაქცინის მიღებას
საქართველო არ განიხილავს რუსული Sputnik-V ვაქცინის მიღებას, თუმცა ის ხელმისაწვდომია საერთაშორისო Covax ფონდის მეშვეობით, განაცხადა ჯანდაცვის მინისტრის კანდიდატმა ეკატერინა ტიკარაძემ.
როგორი ამინდია ბათუმში?
ბათუმი – ლამაზი და კომფორტული ქალაქი როგორც დასვენებისთვის, ასევე მუდმივი საცხოვრებლად. გასაკვირი არ არის, რომ ბევრმა უცხოელმა მოქალაქემ საქართველოში უძრავი ქონების ყიდვა დაიწყო ბათუმში. Მერე რა…
ყველაზე დიდი კიბერშეტევა შეერთებულ შტატებში ისტორიაში
2020 წლის დეკემბრის შუა რიცხვებში აშშ-ს ხელისუფლებამ გამოაცხადა ჰაკერების ყველაზე ფართო შეღწევა აშშ-ს მთავრობის IT სისტემებში. აშშ-ს ისტორიაში ყველაზე დიდმა კიბერშეტევამ ჰაკერებს მისცა შესაძლებლობა დაეუფლონ…
ედნარ ბაგრატიონი - SAXE+ მენეჯერთა პარტია
GeoInfrom.ge-ს ჩვენმა რედაქტორებმა ედნარ ბაგრატიონთან ექსკლუზიური ინტერვიუ მიიღეს – პარტია SAXE+-ის ხელმძღვანელი, რომელმაც აჭარის უმაღლესი საბჭოს არჩევნებში გაყალბების გამო 16-დღიანი შიმშილობა გამოაცხადა.

Грузия не рассматривает получение российской вакцины Спутник-V, хотя она доступна в рамках международного фонда «Ковакс», заявила кандидат в министры здравоохранения Екатерина Тикарадзе.
День: 22.12.2020
Какая погода в Батуми?
Батуми — красивый и комфортный город как для отдыха, так и для постоянного проживания. Не удивительно, что много иностранных граждан стали покупать недвижимость в Грузии именно в Батуми. Так какая…
Самая крупная Кибератака в США за всю историю
В середине декабря 2020 года власти США заявили о самом обширном проникновении хакеров в государственные IT системы США. Самая крупная Кибератака в США за всю историю дала возможность хакерам завладеть…
Эднар Багратиони - SAXE+ партия менеджеров
Наша редакция GeoInfrom.ge взяла эксклюзивное интервью у Эднар Багратиони — главы партии SAXE+, который вел 16 дневную голодовку в знак протеста против фальсификаций на выборах в Верховный Совет Аджарии.