საქართველოს ეროვნული ბანკი – სესხებს ქართველების 67% აფარებს, - ამის შესახებ საქართველოს ეროვნული ბანკის ხელმძღვანელმა კობა გვენეტაძემ განაცხადა.
Დღეს: 2020 წლის 28 დეკემბერი
სახელმწიფო საშემოსავლო გადასახადს 750 ლარიდან აპატიებს
ცვლილებების მიხედვით, 1 დეკემბრიდან დამსაქმებელს უფლება ექნება, თანამშრომელთა ხელფასის გაანგარიშებისას არ გადაიხადოს საშემოსავლო გადასახადი თვეში 750 ლარი.
საქართველომ შესაძლოა ელექტროენერგიის ტარიფი 2021 წელს გაზარდოს
2020 წლის ბოლოს იწურება სემეკის მიერ 3 წლის წინ დაწესებული ელექტროენერგიის ტარიფები, რომლის გადახედვა გარდაუვალია არსებული გლობალური და ადგილობრივი ეკონომიკური პრობლემების ფონზე.
Книга "Амнезия Исторической Памяти. Аджария в 1918-1919"
ექსკლუზიური პუბლიკაცია GeoInform.ge-დან – საპრეზენტაციო წიგნები “ისტორიული მეხსიერების ამნეზია. აჭარა 1918-1919 წწ”. ეს არის რეზო რომანაძის ისტორიული დოკუმენტური ნარკვევი.

Нацбанк Грузии — 67% грузин выплачивают кредитыОб этом заявил глава Национального банка Грузии (НБГ) Коба Гвенетадзе.
День: 28.12.2020
Государство простит подоходный налог с 750 лари
Согласно поправок, с 1 декабря, работодатель будет иметь право не платить 750 лари подоходных налогов в месяц при начислении зарплаты сотрудникам.
В Грузии могут повысить тарифы на электроэнергию в 2021
В конце 2020 года истекают тарифы на электроэнергию, установленные GNERC 3 года назад, пересмотр которых неизбежен в свете существующих глобальных и местных экономических проблем.
Книга "Амнезия Исторической Памяти. Аджария в 1918-1919"
Эксклюзивная публикация от GeoInform.ge — презентация книги «Амнезия Исторической Памяти. Аджария в 1918-1919 годах». Это исторический документальный очерк авторства Резо Романадзе.