ნიკა მელია ნაციონალური მოძრაობის თავმჯდომარე გახდება
ელექტრონული კენჭისყრის გამოთვლების წინასწარი შედეგებით, ნიკა მელია საქართველოს ნაციონალური მოძრაობის მომავალ თავმჯდომარედ პარტიის წევრებმა აირჩიეს.
2021 წელს საქართველოში ლარის კურსის რყევები იქნება
წინ ელის მაკროეკონომიკური რისკების გაძლიერება და რთული სოციალურ-ეკონომიკური წლები. ეკონომიკა დაბრუნდება პანდემიამდელ დონეს საუკეთესო შემთხვევაში 2022 წლის ბოლომდე.
ხელოვნურმა ინტელექტმა შექმნა ელიზაბეტ II-ის მისამართი
1952 წლიდან ყოველწლიურად დიდი ბრიტანეთის დედოფალი ელიზაბეტ II ამზადებს საახალწლო გამოსვლას, რომელშიც მიმართავს თავის ხალხს. მიუხედავად ყველა გარემოებისა, დედოფალმა მიულოცა და აღნიშნა 2020 წლის შედეგები…
თბილისში სააფთიაქო ნარკომანიის ქსელი გამოვლინდა
თბილისში, საქართველოს ფინანსთა სამინისტროს საგამოძიებო სამსახურის თანამშრომლებმა გამოავლინეს რამდენიმე აფთიაქი, რომლებიც ფსიქოტროპულ ნივთიერებებს ურეცეპტოდ უყიდდნენ თბილისელებს.

По предварительным результатам подсчетов электронного голосования Ника Мелиа избран следующим председателем Национального Движения Грузии членами партии.
День: 25.12.2020
В Грузии будут колебания курса лари в 2021 году
Впереди усиление макроэкономических рисков и трудные социально-экономические годы. Экономика вернется к уровню, который был до пандемии в лучшем случае к концу 2022 года
Искусственный Интеллект создал обращение Елизаветы II
Ежегодно, начиная с 1952, королева Великобритании Елизавета II готовит новогоднюю речь, в которой она обращается к своему народу. Несмотря на все обстоятельства, королева выступила с поздравлениями и отметила итоги 2020…
Выявили сеть "аптечной наркомании" в Тбилиси
В Тбилиси сотрудники следственной службы министерства финансов Грузии выявили несколько аптек, которые продавали жителям Тбилиси психотропные вещества без рецептов.